STŘECHY OPAVA

  • STŘECHY OPAVA

Reference / Střechy Maslík - Střechy Opava


Roman Vranka tel.:604500507
25.07.2018 13.46.18

"Dobrá spolupráce s firmo Maslík - doporučuji. "


Čestmír W.
pátek 17.10.2014 11.27.36

" Při výběru firem na rekonstrukci ploché střechy jsem oslovil několik firem. Vybral jsem si fy. "Střechy Maslík" , protože zareagovala okamžitě. Další den se majitel přišel osobně podívat, zdělil jsem své požadavky, které byly akceptované. Vysvětlili jsme si detaily provedení prací a použití materiálů, které mi byly na místě přesně specifikovány a doporučeny. Na druhý den jsem obdržel nabídku, kde bylo zahrnuto vše na čem jsme se domluvili. Na firmu "Střechy Maslík" jsem měl již dobré reference, které se mi jen potvrdily. Výborné jednání, přesné dodržení dohodnutých podmínek, perfektně provedená práce za dobrou cenu. I když jsem při vlastní rekonstrukci měl další drobné požadavky, vše bylo po dohodě provedeno k mé spokojenosti. Firmu "Střechy Maslík" doporučuji, protože zde platíte za vynikající přístup k zákazníkovi, za rychlou a kvalitně provedenou práci. "Radek Š.
středa 26.09.2012 09.33.12

" Firma maslik je bez pochyb nejlepších rozhodnutí, které jsme udělali, při výběru # rekonstrukce střechy. Oslovili jsem zhruba sedm firem. nakonec jsme vybrali # firmu maslík a udělali jsme velice dobře. Výborné jednání, přesné dodržení # dohodnutých podmínek, perfektně provedená práce za dobrou cenu. Firmu maslík # stoprocentně doporučujeme, protože zde platíte opravdu za vynikající jednání a # provedení práce. "Radim Ž.
pondělí 22.08.2011 19.35.58

" V roce 2011/4 nám firma pana Maslíka provedla výměnu staré střešní kritiny za novou /SATJAM Bond Metalic/, oplechování komínů a celkovou výměnu okapového systému. S prací jsme byli spokojeni. Dodrželi termín zhotovení a cena odpovídala našemu požadavku dle rozlohy střechy a výběru střešní kritiny. "Soňa K.
čtvrtek 19.05.2011 12.16.43

" V roce 2010 jsme firmě p.Maslíka zadali opravu rovné střechy rod. domku, kterou nám zatékalo. Jednalo se o odstranění staré krytiny-lepenky a ipy. Dále měnil ipoškozená prkna, položili novou krytinu a udělali kompletní okapy a svody. Před započetím prací jsme dostali podrobný rozpočet, který byl dodržen. Práce byly udělány rychle a kvalitně, proto tuto firmu chválím a všem doporučuji. "Pavel F.
sobota 09.04.2011 17.33.21

" S firmou, která nám v roce 2010 ( leden+únor ) dělala všechny pokrývačské práce včetně osazení rýn na novostavbě bungalovu, jsme byli velmi spokojeni, co se týče kvality i dodržení termínu. Dokonce jsem velmi obdivoval, že pracovali i ve velmi nepříznivém počasí ( zima a sníh ). Pokládaná krytina byla Satjam. Tuto firmu vedenou p. Maslíkem jsem doporučil i svým známým a i u nich proběhlo vše v pořádku bez jakýchkoliv problémů. "
Rychlé odkazy


Napište nám referenci, jak jste byli spokojení s naší práci.